Metacarnitin l-carnitin

'Besin Destekleri (Supplementler)' forumunda emre32 tarafından 6 Ocak 2017 tarihinde açılan konu

1. emre32

emre32 Yeni üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Daha önce yazmıştım metacarnitin diye bir carnitin olduğunu bunu bana diyetisyenim önermişti bende sağlık ocağındaki doktarıma gittim oda ben bilmiyorum bunu ve yazmam demişti.bugün başka bir doktara başvurduk oda aynı şeyleri söyledi hemen hemen.bu ilaç veya suplement tarzı şey yeni çıkmış ve kimsenin bilmediği birşey galiba.özellikle can bey size sormak istiyorum bunun hakkında bilginiz varmı?yada hiç riske girmeden l-carnitinmi almalıyım?amacım yağ oranım %25 bunu 20 ve daha aşşasına çekmek.gerçekdende carnitin bu konuda başarılımı?cevaplarınız için şimdiden tşkler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Can Ciftci

Can Ciftci Site Yetkilisi Doktor Egzersiz Uzmanı

Alınan Beğeniler:
    459
    Boy:
    184 cm
    Kilo:
    105 kg
    Spor:
    Fitness
    Kimse sizin ek hastalıklarınızı bilmeden, beslenme alışkanlıklarınıza hakim olmadan L-carnitin önerisinde bulunamaz. Linkteki yazımı okuyarak hekim ve diyetisyeninizle beraber tekrardan karar verebilirsiniz. Ama bilmenizi isterim ki l-carnitin kilo verme sürecinde elzem bir supplement değil.

http://www.fitekran.com/l-carnitin-karnitin-rehberi-nedir-kilo-verdirir-mi/

emre32 bunu beğendi.
  3. emre32

emre32 Yeni üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Peki can hocam elzem olan bir suplement varmı sizin önerdiğiniz?yani bunu kullanırsan çok daha fazla yarar sağlar dediğiniz?teşkleer

4. emre32

emre32 Yeni üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Yazınızı hiç sıkılmadan ve beğenerek okudum can hocam ve şunu anladım kilo verme veya yağ yakma bakımından kanıtlanan pek birşey yok onun için pek fazla buna bel bağlamamak.ben güzel bir diyet uyguluyorum diye düşünüyorum 1 haftada 1.1 kg yağ kaybı yaptım antremanlarımı aksatmıyorum.benim için önemli olan diyet uyguladığım için güç kaybıda fazlasıyla yaşıyorum ve ben anladımki enerji bakımdan carnitini güzel bir destek onun için özellikle enerji için bu ürünü kullanmam gerek.yağda yakabilir ama buna pek bel bağlamamam gerek.

Sadecedm bunu beğendi.
  5. Can Ciftci

Can Ciftci Site Yetkilisi Doktor Egzersiz Uzmanı

Alınan Beğeniler:
    459
    Boy:
    184 cm
    Kilo:
    105 kg
    Spor:
    Fitness