Yeni tema -mutlaka yorumlayın-

'Duyurular & Öneriler' forumunda Can Ciftci tarafından 27 Haziran 2016 tarihinde açılan konu

1. Can Ciftci

Can Ciftci Site Yetkilisi Doktor Egzersiz Uzmanı

Alınan Beğeniler:
    459
    Boy:
    184 cm
    Kilo:
    105 kg
    Spor:
    Fitness
    Selamlar,

Gördüğünüz üzere yeni tema yayında. Bu temayı mobilde daha kolay okunması, dikkatinizin dağılmaması ve daha iyi bir kullanıcı deneyimi ile markalaşma yoluna girmek için hazırlandı. Ama her zaman unutulan, düşünülemeyen bir şeyler oluyor. Bu sebeple fikir almak ve ona göre çalışmaları yönlendirmek istiyorum.

Sizden yeni tema hakkındaki düşüncelerinizi, eksikleri burada belirtmenizi isteyeceğim. Bu istek ve düşüncelere göre tema şekillenmeye devam edecek.

Developer olarak aramızda zaten @buraktokak bulunuyor. Soruları ayrıca kendisini taglayarak yönlendirebilirsiniz.

Sevgilerimle, Dr.Can!

ortayaş bunu beğendi.
  2. fitcooker

fitcooker Yeni üye

Alınan Beğeniler:
    20
    Kesinlikle cok kullanışlı.konu acma cevaplama ve ozellikle alıntılama kisimlari gereksiz detaylardan arinmis ellerinize sağlık.
    Ayrica aydinlik bir sahne mukemmel bir secim olmus tebrik ediyorm hocam

ortayaş bunu beğendi.
  3. Can Ciftci

Alınan Beğeniler:
    459
    Boy:
    184 cm
    Kilo:
    105 kg
    Spor:
    Fitness
    Süper ayrıca fitekran.com için bir yorum alabilir miyim? @fitcooker . Ayrıca @Sadecedm buradayken kendisinden de bir fikir almayı isterim.

ortayaş bunu beğendi.
  4. fitcooker

fitcooker Yeni üye

Alınan Beğeniler:
    20
    Site için sunu soyleyebilirim yine karmasadan uzak sade olmasi sahsen benim icin siteyi daha " vakit gecirilebilir" kiliyor. Bu pek mumkun mu ve sebebi benim beceriksizligimden mi ,etiketlerin eksik yada yeterince belirleyici olmayisindanmi bilemiyorum ama arama kisminda kelimeyi arayinca yeterince alakali sonuclari elde edemiyorum.
    Mesela nasil yapilir teknik tarafini bilmedigimi yineleyerek nacizane fikrim.amaci kilo almak olan bir birey hangi beslenme planini benimseyeceği ( if,ketojenik,esnek...)kalori hesabini ve makrolarini nasil hesaplayacagini bulabilmeli.Dedigim gibi benim beceriksizligimden de olabilir. Arama yaptigim konuyu nokta atisiyla bulamiyorum daha sonra siteyi karistirirken karsima cikiyor.
    Bunun disinda yazilarin baslik larla ayrilmasi
    1.1
    1.2
    Seklinde yazinin okunabilirligini cok cok artiriyor.
    Ve sahsi kanaatim yazilarda kisisel fikirlerinizi tirnak icinde de olsa daha sik belirtmeniz.tahminîn diger forum arkadaslarimda ayni fikirdedir.
    Cenem düştü biraz (!) gozume ilișenleri sizinle paylaşmaya devam edecegim.
    İyiki varsınız... @Can Ciftci

ortayaş, Ramin ve Can Ciftci bunu beğendi.
  5. Can Ciftci

Alınan Beğeniler:
    459
    Boy:
    184 cm
    Kilo:
    105 kg
    Spor:
    Fitness
    Estagfurllah @fitcooker fikirler önemli, uzun uzun okurum :)
    1. Hesaplayıcıları yavaş yavaş oluşturuyoruz. İhtiyacınız olan tüm hesaplamaları benim modifiye ettiğim formüller ile yapacaksınız.
    2. Arama kısmı yazılımın bir problemi, @buraktokak ile görüşeceğim.
    3. Diyet ve egzersizi seçmek için şöyle iki sayfa var mesela, gördünüz mü?
      http://www.fitekran.com/kilo-vermek-istiyorum/
      http://www.fitekran.com/spor-yapmak-istiyorum/
    4. Şahsi fikir konusunda insanların gerçekten görmek isteyip istemediği konusunda emin değilim. Ama bu konudada bir süpriz var :)
    Şimdilik bu kadar sanırım. Çok teşekkür ederim @fitcooker

ortayaş bunu beğendi.
  6. Sadecedm

Sadecedm Moderatör

Alınan Beğeniler:
    215
    Boy:
    170
    Kilo:
    59
    Spor:
    FITNESS ♡
    Hocam önce düşüncelerimi sordugunuz için tesekkur ederim. Site gerçekten çok daha modern gözüküyor. Ama en güzel yanı yeni sekmede açabilmek yasasın sag tık! Bir de kategorilere ayırmanız, okuyucuların minimum çabayla daha fazla okumasını, daha rahat gezebilmesini sağlamış. Soldan açılan menü de çok rahat... Kısaca ben yeni siteyi çok sevdim

buraktokak ve ortayaş bunu beğendi.
  7. Can Ciftci

Alınan Beğeniler:
    459
    Boy:
    184 cm
    Kilo:
    105 kg
    Spor:
    Fitness
    Süper, sağ tık konusu hala tartışmalı ama. O konuda şuan deneme yapıyoruz. Eğer çok fazla çalınma vakası yaşanırsa tekrardan kapanabilir maalesef. @Sadecedm

ortayaş bunu beğendi.
  8. Sadecedm

Sadecedm Moderatör

Alınan Beğeniler:
    215
    Boy:
    170
    Kilo:
    59
    Spor:
    FITNESS ♡
    Allah forumu ve siteyi her türlü saldırıdan ve hırsızlıktan korusun o zaman :) Bence forumdaki tek eksik daha fazla meraklı insan, daha fazla kullanıcı! Burada bir kaç kişi aile gibi olduk, siz benim hiç görmediğim halde bilgisine hemen herkesten çok daha guvendiğim abimsiniz! sizin için de, diğer tanımadığım kardeşlerim, büyüklerim için de daha aktif bir site ve forum diliyorum!
    Hocam kesinlikle çok güzel işler yapıyorsunuz ve ben tekrar tesekkur ederim bu kadar değerli bilgileri bu kadar anlaşılır halde ekranımıza getirdiginiz için!

ortayaş, Ramin ve Can Ciftci bunu beğendi.
  9. Can Ciftci

Alınan Beğeniler:
    459
    Boy:
    184 cm
    Kilo:
    105 kg
    Spor:
    Fitness
    Ben teşekkür ederim @Sadecedm bu güzel sözler ve dilekler için. Aynı düşünceleri paylaşıyoruz, emin olabilirsiniz.

ortayaş ve Sadecedm bunu beğendi.
  10. ortayaş

ortayaş Sağlıklı Üye

Alınan Beğeniler:
    10
    Boy:
    165
    Kilo:
    76
    Spor:
    yok
    Çok iyi olmuş Sayın @Can Ciftci
    zaten metin içerikleri o kadar anlaşılır , bilimsel ve aydınlatıcı ki
    Doğru Bilginin ışığı temayı da aydınlatmış...;):)
    Kaliteyi dahada arttırmış...
    Ayrıca Sayın @fitcooker arkadaşımızın bahsettiği hesaplayıcı uygulaması hayata geçerse süper olur
    çünkü mesela ben spor yapma özürlüyüm , ve bir taşın üzerinde bulunan midye kabuğu kadar hareketsizim.:confused:
    Ketojenik beslenme şekliyle yağdan kilo vermek istesem, makrolarımı nasıl tutturacağımı:(, günlük mutfak düzenimin içine nasıl sokacağımı bilemiyorum.:(
    Sadece tempolu yürüyüşü spordan sayan bendeniz,:oops:
    buradaki spor ve beslenme bilgisinin yanından bile geçemiyorum.:(
    O kadar çok bilgi kirliliği ve tekrarı var ki İnternette, burası vaha gibi :D
    Hesaplayıcıları yaparsanız ,sadece form üyelerinin kullanabilmesini sağlayacak (belki kısa süreliğine) şekilde bir düzenleme daha iyi olur kanısındayım.
    İyiki varsınız....
    saygılarımla.....:):p

Can Ciftci bunu beğendi.
  11. Furkan

Furkan Yeni üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Boy:
    175
    Kilo:
    84
    Spor:
    MMA
    Çok hoş ve daha kullanışlı olmuş, birlikte büyüyerek gelişmek dileğiyle :)

Can Ciftci bunu beğendi.
  12. Bluffard

Bluffard Yeni üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Boy:
    183
    Kilo:
    100
    Spor:
    Vücut geliştirme
    Fitekran için önceki/sonraki yazılar yerine sayfa numarası olsa ve yeni yazılar 1. sayfadan giriş yapsa daha kullanışlı olabilir.

13. ercan gurer

ercan gurer Yeni üye

Alınan Beğeniler:
    11
    Boy:
    180
    Kilo:
    74
    Spor:
    fitness,bisiklet , masa tenisi
    Forum bölümü çok derli toplu, konu ve alt konular çok sade ve anlaşılabilir. Fakat fitekran bölümündeki sn can hocamızın kaleme aldığı makaleleri arasında dolaşmak son derece zor. O bölümdeki makaleleri başlıklar haline gitirmenin faydalı olacağı kanısındayım... Zira forumda sorulan bazı soruların cevapları o bölümde mevcut. Fakat o bölümdeki bilgilere ulaşmak biraz zor ve gözden kaçıyor...

Bluffard bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş